Polsko-Niemieckie biuro nieruchomości
Cena od:
911 800,00 zł
Miejscowość
Szczecin
Numer oferty
V0114

Cisowe wzgórza - Przylep k/Szczecina

6 Pokoje

Cisowe Wzgórze to wieloetapowa inwestycja powstająca w miejscowości Przylep, na obrzeżach Szczecina (w bliskim sąsiedztwie dzielnicy Gumieńce). Pierwszy, realizowany obecnie etap przedsięwzięcia polega na budowie 8 wolnostojących domów jednorodzinnych. Każdy z nich jest położony na działce o powierzchni od 812 do 1000 m2.

 

Zaprojektowane budynki wyróżniają się bardzo dużą energooszczędnością. Pod wieloma względami przewyższają obowiązujące obecnie wymogi. Każdy dom jest bowiem wyposażony w wydajną wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną, w której skład wchodzi rekuperator odzyskujący do 80% ciepła ze zużytego powietrza. Dodatkowym atutem są okna z pakietem trójszybowym oraz wydajna izolacja termiczna na elewacji, posadzce na gruncie oraz fundamentach. Duży nacisk położono na likwidację miejsc, które w tradycyjnych domach generują znaczne straty ciepła.


Cisowe Wzgórze jest położone w miejscowości Przylep, leżącej na terenie gminy Kołbaskowo i powiatu polickiego, zaledwie 1,5 km od zachodniej granicy Szczecina i jego dzielnicy Gumieńce. Dojazd do miasta jest możliwy za pośrednictwem miejskiej linii autobusowej nr 88, której przystanek znajduje się w sąsiedztwie realizowanej inwestycji. Do centrum Szczecina można dojechać samochodem w ok. 10 minut - jest bowiem oddalone od Przylepu o niecałe 8 km.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego etapu inwestycji znajduje się kompleks edukacyjno-sportowy - prywatna Szkoła Podstawowa "Nawigator" i "Fale", a także prywatne Przedszkole "Fale". Teren przedsięwzięcia sąsiaduje w większości z gruntami rolnymi, a od strony północnej - z mocno zalesionym terenem. Czyste powietrze i bliskość natury to bezsprzeczne atuty tej lokalizacji. Docenią je szczególnie osoby, które chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta.

Polecane